Sinds april van dit jaar zing ik als tenor(oef, wat hoog soms) mee in het Hallehuiskoor (dat volgend jaar het 25-jarig jubileum viert).
In tegenstelling tot het ‘eens-in-de-maand-op-zondagochtendkoor‘ (zelfde dirigent trouwens) treedt het Hallehuiskoor wèl eens naar buiten; er wordt opgetreden.
Afgelopen september zongen we op 2 lokaties tijdens de Dag van de Amateurkunst; komende zondag doen we mee aan ‘Gluren bij de Buren’ en zingen we om 14:00; 15:00 en 16:00 uur aan de Jerolimodreef 4 – kom kijken & luisteren!
(de beelden van het optreden van vorig jaar bij ‘Gluren’ – ik sta er nog niet bij uiteraard… staan hieronder). Vorige week woensdag hebben we opnamen gemaakt voor de Top2000-coverwedstrijd van Knoopppunt Kranenbarg met het liedje Tous les garçons et les filles waarvan een fragment op de radio is uitgezonden. De winnaar mag zijn cover live komen zingen in de studio, dus stem op het Hallehuiskoor!

Bijdrage afdrukken Bijdrage afdrukken