Het kan nog effe en het weer is prachtig; dus óp naar Woudenberg voor een paar rondjes over het Henschotermeer.
De laatste keer dat ik daar op het ijs stond was in de winter van 1985-86, toen ik om-de-hoek boven paviljoen Gentiaan van de Heygraeff woonde.
De kwaliteit van het ijs was vandaag vrij redelijk; aardig wat scheuren en butsen in het ijs maar als je een beetje uit je doppen kijkt is er niets aan de hand. Waarschijnlijk waren de deuken het resultaat van de fakkeltocht met de arreslee van gisteravond. Er was een leuke baan uitgezet (en de ijspoetsers bleven rondjes maken dus de baan was mooi schoon), de Patatkoning (die vroeger volgens mij Snorro heette) zorgde voor de koek-en-zopie en een lekker zonnetje erbij maakte het tot een klein feestje op het ijs!
Vanwege allerlei grotere toertochten in de omgeving was het ook nog eens niet al te druk (al stonden we met de auto om 11 uur toch al op het laatste parkeerterrein).
Na een rondje of 3 begonnen we pijn in onze voeten te krijgen, dus ‘t was weer mooi geweest.
Zie dossier ijspret van RTV Utrecht.
Bijdrage afdrukken

Recente reacties