Steeds vaker kom je ‘m tegen tijdens het fietsen; het stoplicht dat aangeeft hoelang het nog duurt voordat het stoplicht op groen springt.fietsersstoplicht
Ik vind het echt een geniale gedachte! Hoe vaak loop je immers niet te wikken en te wegen of je het rode licht toch maar niet zal negeren. Nu weet je gewoon hoe lang je nog moet wachten totdat het groen wordt, en dan is het wachten veel beter te accepteren (verwachtingsmanagement heet dat geloof ik).
Ze zouden ook zoiets moeten ophangen bij de kassa’s van de supermarkt, of moeten aangeven bij het ‘blijft u aan de lijn, al onze medewerkers zijn in gesprek maar u wordt zo spoedig mogelijk geholpen’. Vooral bij de callcenters is deze informatie gewoon voorhanden (de medewerkers worden immers gestuurd en beloond op het aantal telefoontjes dat ze binnen een bepaalde tijd afhandelen). Informatie verhoogt acceptatie!

Bijdrage afdrukken Bijdrage afdrukken